logo350

Ny medarbeider og nytt kontor i London

Ny medarbeider og nytt kontor i London

Louise har sluttet hos oss, og gått videre til en annen stilling innen turisme i London.
Vår nye medarbeider er Linnea.
Linnea er fra Gøteborg og  flyttet til London i februar 2018. Linnea har tidligere bodd i Spania. Hun store interesse er fotball og reise. Hun vil, sammen med Johanna, jobbe med fotball og hotell.
Du treffer Linnea på Tlf +44 20 72 40 39 83 eller linnea@londontown.no.

Vi har også flyttet kontor fra Kentish Town til 17th floor Milbank Tower, 21-24 Milbank, Westminster, London SW1P 4QP
Hvis du skal hente billetter hos oss er enkelste måten å finne oss på å ta undergrunnen til Westminster stasjon, gå forbi Parlament og langs Themsen til Milbank Tower.

 

Facebook
Twitter
LinkedIn

Søk her

Siste post

Relaterte innlegg

Choral Eveningsong St Pauls Cathedral

Evensong, som gjennomføres hver kveld er den mest populære messen i katedralen og synges av kirkens eget mannskor og/eller guttekor. Mandag-lørdag 17.00. Søndag 15.00 Adresse: Ludgate

Les mer »

Historiske puber i London

Pub er en forkortelse for Public House, et sted hvor man går for å møte venner, drikke og kanskje innta et måltid. Ifølge byens turistmyndigheter er

Les mer »